טיפול PRGF לנשירת שיער

טיפול PRGF לשיער מסייע לעצור את נשירת השיער. נשים וגם גברים, אשר נואשו מטיפולים תרופתיים ותכשירים שאינם משיגים תוצאות, גילו כי באמצעות שיטה הממנפת את היכולות הטבעיות של הגוף, ניתן לעצור את הנשירה. במסגרת הטיפולים המתקדמים של קליניקת BioHair, אנו מבצעים הזרקות PRGF באמצעות רופאים מוסמכים ומנוסים. באמצעות ליווי אישי מקצועי והתאמת הטיפול, אנו מחוללים שינוי בחייהם של נשים וגברים הסובלים מאבדן השיער.
תוכן העיניינים
מבחנות להפקת PRGF

נשירה מוגברת זה לא נעים

נשירה היא חלק טבעי ממחזור חיי השערה, וכמות גדולה של שערות נושרת מידי יום באופן טבעי. אך מלבד הנשירה הטבעית, נראה כי רוב האוכלוסיה סובלת מבעיות של נשירה מוגברת המביאה בסופו של דבר למראה של שיער דליל ובעיות של הקרחה.
אלו הם הדברים הפוגעים במראה החיצוני והתחושה האישית שלנו, ובאופן טבעי אנו מחפשים אחר הפתרון שיוציא אותנו מהבעיה. והתחושות האלו מוכרות בקרב גברים ונשים המחפשים אחר הפתרונות.

נשירת השיער היא נושא אשר נחקר לעומק, ושיטות שונות פותחו על מנת להילחם בבעיה; חלקן מוצלחות יותר, אחרות פחות.

פריצת הדרך האמיתית הגיעה מהמדע, אשר הצליח להבין את התהליכים הביולוגיים המתרחשים בגופינו, ומשפיעים על נשירת השיער, כמו גם על צמיחת השיער.

כיום, כאשר יש לנו הבנה לגבי גורמי הגדילה המעודדים התחדשות רקמות בגוף, אנו יכולים להשתמש באותם גורמי גדילה הקיימים באופן טבעי בגוף האדם, ולכוון אותם לעבר אזור הקרקפת. כך ניתן לעורר את התחדשות זקיקי השערות הרדומים, ולחזק את הקיימים.

טיפול PRGF לשיער הוא אחת השיטות המצליחות לעשות זאת בצורה יעילה ובטוחה.

לאחר 2 טיפולים משולבים, PRP+IPRF
לאחר 2 טיפולים משולבים, PRP+IPRF

טיפול PRGF לנשירת שיער – כיצד זה עובד

טיפול PRGF לשיער מבוסס על הזרקת פלסמה עשירה בגורמי גדילה אל תוך עור הקרקפת (או האזור שבו אנו רוצים לטפל). הזרקת הפלסמה מעוררת תהליכי התחדשות וריפוי, ויכולה לסייע לחידוש הצמיחה של זקיקי השערות הקיימים, כמו גם חיזוק השיער באופן כללי.

שיטת טיפול זו היא וריאציה של טיפולי PRP, אך היא מתקדמת ואיכותית יותר, וזוכה לתוצאות אפקטיביות יותר במלחמה בנשירת השיער. וכמו טיפולי פלסמה אחרים, גם שיטה זו משמשת לצורך טיפולים בתחומים שונים של עולם הרפואה בהצלחה רבה.

טיפול PRGF ( Platelets rich with growth factors ) מכיל פלסמה העשירה בטסיות דם וגורמי גדילה.
הפלסמה מופקת מתוך דמו של המטופל. לצורך הפקתה יש ליטול מנת דם, ולהכניסה לתוך צנטריפוגה. סחרור הצנטריפוגה במהירות הנכונה, ולמשך פרק זמן מדויק, מאפשר את הפרדת רכיבי הדם והפקת הפלסמה.

פלסמת PRGF כוללת תרכבות קלציום מיוחדת, היא זו הגורמת להפעלת טסיות הדם והפרשת גורמי הגדילה שבהם אנו מעוניינים. תרכובת הקלציום היא אחד הדברים המבדילים את טיפול PRGF מטיפולי פלסמה אחרים.

כאשר הפלסמה תוזרק לעור הקרקפת, הטסיות ישחררו את גורמי הגדילה באזורים שבהם אנו רוצים לטפל. לאחר מכן המטופלים צפויים לעבור תהליך של התחדשות רקמות, לרבות כלי דם קטנים המסייעים להזין את שורשי השערות.

וזוהי תחילתו של ההליך אשר מביא בסופו של דבר לחיזוק השיער ועצירת נשירתו, כמו גם התחדשות צמיחת השיער.

על מנת להשיג תוצאות מרביות, הרופאים של קליניקת BioHair רמת אביב ממליצים על סדרה של 3 טיפולים. משך הזמן בין טיפול לטיפול הוא כ 3-6 שבועות. ולאחר מכן מומלץ לבצע הזרקה אחת ל 6 חודשים על מנת לשמר את התוצאות.

תופעות לוואי והתוויות נגד

אלו מכם אשר התעניינו בטיפולים תרופתיים, בוודאי יודעים כי אלו מגיעים עם רשימה ארוכה של תופעות לוואי. מהבחינה הזו טיפול PRGF לשיער נחשב לטיפול בטוח ללא תופעות לוואי, ופרט כאשר משווים אותו לאלטרנטיביות התרופתיות.

טיפולי פלסמה אינם מתאימים לכולם. עבור רוב האנשים הם טיפולים בטוחים עם סיכון נמוך לתופעות לוואי; ובמידה וישנן תופעות לוואי, הן חולפות מעצמן. אך מנגד, טיפולים אלו עשויים להיות מסוכנים במצבים רפואיים מסוימים כמו מחלות כבד או עבור הסובלים מבעיות מטבוליות, אלו העושים שימוש במדללי דם ותרופות אחרות.

על מנת להבטיח את בטיחות הטיפול ולשמור על בריאותם של מטופלנו, טיפול PRGF נעשה תחת השגחה רפואית. ועוד בטרם הטיפול, אנו מוודאים את התאמתו של המטופל לסוג הטיפול.

בכל הנוגע לנושאי בריאות ובטיחות המטופלים, איננו מוכנים לעשות שום פשרות.

לאחר סדרת PRGF ומזותרפיה
לאחר סדרת PRGF ומזותרפיה

טיפול PRGF – שאלות ותשובות

* מה ההבדל בין PRGF לבין PRP או טיפולי פלסמה אחרים?

ישנו דמיון רב בין כל טיפולי הפלסמה, ובאופן טבעי ישנו בלבול ביניהם. בכולם ישנו תהליך של הפקת גורמי גדילה מתוך דמו של המטופל. אך השוני בא לידי ביטוי באופן ההפקה (זמן ומהירות הצנטריפוגה), המשפיע על הרכב הפלסמה, ובתוספת קלציום במקרה של PRGF. ולמרות כי הטיפולים דומים, הם שונים ברמת האפקטיביות שלהם.

* כמה זמן נמשך טיפול PRGF לשיער

משך הטיפול הוא כ 45-60 דקות. לקיחת הדם, היא השלב המהיר ביותר, וגם הזרקת הפלסמה מתבצעת במהירות יחסית. עיקר הזמן הוא לצורך פעולת הצנטריפוגה.

* אחרי כמה זמן ניתן לחזור לשגרה?

ניתן לחזור לשגרה מלאה מייד לאחר הטיפול, ללא צורך באמצעי זהירות מיוחדים.

* לאחר כמה זמן ניתן לראות תוצאות ?

בניית כלי הדם והתחדשות הרקמות דורשת זמן. אך לאחר כ 1-3 חודשים ניתן לראות כי זקיקי השיער מתחזקים, ולאחר כחצי שנה ניתן לראות גם צמיחה מתוך זקיקי שערות רדומים.

מוטרדים מנשירת השיער? התקשרו עכשיו לקליניקת BioHair רמת אביב, ובואו לפגישת אבחון והתאמת הטיפול. יחדיו נעצור את נשירת השיער.

טיפול PRGF לנשירת שיער
5/5

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות BioHair

BioHair היא מרפאה המתמחה בטיפולים ריגרטיביים לשיער ולגוף. אנו נעשה הכל כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך באמצעות היכולות הטבעיות של הגוף שלך !