טיפול iPRF לנשירת שיער

טיפול iPRF לשיער הוא טיפול רג‘רנטיבי מתקדם המיועד לשקם את עור הקרקפת ולחדש את צמיחת השיער. טיפול זה הוא פיתוח מתקדם המבוסס על טיפולי PRP, כאשר ההבדל הוא בהרכב הפלסמה המוזרקת. טיפול זה מומלץ לגברים ולנשים הסובלים מנשירת שיער, והוא יכול לחולל שינוי משמעותי. אך בטרם ניגשים לטיפול יש לעבור אבחון בידי הרופאים המנוסים של BioHair על מנת להבטיח את ההתאמה לטיפול.
תוכן העיניינים
מזרקי iPRF מוכנים להזרקה

נשירת שיער – אפשר לקרוא לזה מגפה

אומרים שצרת הרבים היא חצי נחמה, אך הנשים והגברים המביטים בחרדה על השערות שנותרות על מברשת השיער או הכרית, אינם מוצאים נחמה בעובדה שזוהי בעיה שכיחה. אף אחד לא רוצה לעמוד מול המראה ולראות את השיער שלו הופך לדליל. 

אבל הסטטיסטיקה והביקוש הרב לטיפולים מוכיחים כי זוהי בעיה שכיחה מאוד. ורבים מופתעים לגלות כי הם מתמודדים עם תופעות הקרחה כבר בגיל צעיר.

נשירת השיער גורמת לנו לחפש אחר הפתרונות שיעצרו את הנשירה. ומסיבה זו ישנה תעשייה שלמה הכוללת שמפו לעצירת נשירה, תכשירים להזנת השיער, טיפולים תרופתיים והורמונליים ואף השתלות שיער שהפכו לפופולריות מאוד בשנים האחרונות.

טיפול iPRF לשיער הם פתרון השונה באופן מהותי מכל התכשירים והטיפולים התרופתיים הקיימיים. לטיפול זה שני מאפיינים ייחודיים:

ראשית כל מטרתו היא לעודד תהליכי התחדשות טבעיים בגוף, ובאמצעותם לחזק את השיער הקיים ולעודד צמיחה של זקיקי שערות רדומים. שנית, iPRF משתמש בחומרים טבעיים הקיימים בגופו של המטופל, ומפעיל אותם באזורים בהם מטפלים.

טיפול לשיער במרפאת BioHair
טיפול לשיער במרפאת BioHair

טיפול iPRF לשיער – למי זה מתאים

 הזרקות iPRF לנשירת שיער מתאימות לגברים הסובלים מהתקרחות תורשתית (הקרחה אנדרוגנית), ונשים הסובלות מנשירת שיער מוגברת ושיער דליל.

זהו טיפול מתקדם ואפקטיבי, והדבר הוכח במבחנים מדעיים. אך יחד עם זאת חשוב לזכור כי טיפול iPRF אינו מתאים לכולם, ולכן צריך להתחיל בפגישת אבחון.

בקליניקת BioHair רמת אביב אנו מקפידים על אבחון בידי רופא מוסמך ומנוסה, המאבחן את הבעיות מהן סובלים המטופלים, ובודק את התאמתם לטיפול. רק כך אנו יכולים להבטיח טיפול אפקטיבי ובטוח.

חשוב לוודא כי עור הקרקפת מכיל זקיקי שיער רדומים הנותנים לשיקום, זהו תנאי להצלחת הטיפול. ובמקרים בהם הם אינם נמצאים, הפתרון היחידי הוא השתלת שיער.

בקליניקת BioHair איננו עוסקים בהשתלות שיער, אך לא אחת מושתלי שיער מופנים אלינו על מנת לקבל טיפול iPRF או טיפולים אחרים, לצורך חיזוק זקיקי השערות שהושתלו. טיפולים אלו יעילים למניעת השוק לוס (Shock Loss) שלאחר השתלת השיער.

 לצד הצרכים הטיפוליים, יש לזכור כי ישנם מצבים רפואיים, או טיפולים תרופתיים, אשר אינם מאפשרים את מתן הטיפול.  ולכן אנו חוזרים ומדגישים בכל הזדמנות כי טיפולים אלו בטוחים רק כאשר הם מבוצעים על ידי רופאים מיומנים. 

סובלת מנשירת שיער? קבעי פגישת ייעוץ בקליניקה ברמת אביב, לצורך אבחון ובדיקת התאמה לטיפול.

הזרקה לאשה

היתרונות של טיפול טיפול iPRF לשיער 

 • שיטה העושה שימוש בגורמי גדילה הנמצאים באופן טבעי בגופו של המטופל, ואינה מכניסה לגוף חומרים זרים.
 • שיטה בטוחה ופחותת תופעות לוואי.
 • הרכב פלזמה איכותי יותר בהשוואה לטיפולי PRP, עם ריכוז גבוה יותר של חומרי גדילה.
 • השפעה ממושכת וארוכת טווח על עור הקרקפת.
 • מתאים לחיזוק השיער וטיפול בשיער דליל, והן כטיפול תומך לאחר השתלות שיער.
 • הטיפול מהיר, הוצאת הדם והזרקת הפלסמה הן פעולות מהירות. עיקר הזמן הוא תהליך ההפרדה באמצעות צנטריפוגה.
 • ניתן לחזור לשגרה מלאה מייד לאחר הטיפול.
 • הטיפול משתלב היטב עם טיפולי מזותרפיה בהם מזריקים וויטמינים, חלבונים וחומרים מזינים ישירות לעור הקרקפת.

 כיצד מתבצע טיפול iPRF לשיער

הזרקות iPRF הן טיפול פשוט למדי, בתנאי שהוא מבוצע על ידי רופא מיומן ומנוסה בהליך. טיפול  iPRF אינו דורש אשפוז או תקופת התאוששות, ומייד לאחר הטיפול תוכלו לחזור לשגרה. משך הטיפול הוא כ 45-60 דקות.

הטיפול מתבצע ב 3 שלבים:

 1. הוצאת מנת דם – אין צורך לחשוש, מדובר במנה קטנה של 30-50 סמ“ק דם, באופן דומה לבדיקת דם סטנדרטית.
 2. הפקת חומרי הגדילה – על מנת להפריד את גורמי הגדילה מהדם, יש להכניס את מבחנת הדם אל תוך צנטריפוגה. מהירות הסיבוב וזמן הסיבוב שונים משיטות אחרות, והם אלו המאפשרים לקבל ריכוז חומרי גדילה איכותי יותר.
 3. הזרקת חומרי הגדילה – לאחר שהופקה פלסמה עשירה בגורמי גדילה, אלו יוזרקו לאזור הקרקפת בו אנו רוצים לטפל.

הטיפול מעורר תהליכים טבעיים, אך זקיקי השערות דורשים זמן על מנת להתעורר ולהצמיח שערות. ולכן איננו מבטיחים לכם מראה שיער שופע בבוקר שלאחר ההזרקה.  יש לצפות לתוצאות לאחר כשלושה עד ארבעה חודשים. כמו כן מומלץ לחזור על הטיפול פעם בחצי שנה על מנת לשמר את תוצאותיו.

לשמור על השיער עם BioHair

סובל מהתקרחות תורשתית? סובלת מנשירה מוגברת וחריגה?

קליניקת BioHair שומרת על השיער שלכם! אצלנו ניתן לעבור אבחון מקצועי והתאמת הטיפול. BioHair מעניקים במגוון טיפולים לנשירת שיער, ובאמצעות רופאים מנוסים אנו יודעים להתאים לכל אחד ממטופלינו את הטיפול המתאים עבורו.

אין צורך להשלים עם הנשירה ולחשוב שמדובר בדבר בלתי הפיך, ישנם טיפולים מתקדמים ומוצלחים המביאים תוצאות. כאן תקבלו ליווי אישי ותכנית טיפולית המתאימה עבורכם.

IPRF
5/5

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות BioHair

BioHair היא מרפאה המתמחה בטיפולים ריגרטיביים לשיער ולגוף. אנו נעשה הכל כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך באמצעות היכולות הטבעיות של הגוף שלך !