טיפול CGF לשיער

טיפול CGF לשיער מאפשר לגברים ונשים הסובלים מנשירת שיער והתקרחות לעצור את הנשירה - CGF שומר על הראש שלכם ויכול לעורר זקיקי שערות רדומים. מידי יום גברים ונשים מביטים במראה בתחושת דאגה. הם מבחינים בנשירה גדולה, ורואים איך השיער הופך לדליל יותר. ורבים גם מופתעים לגלות כי זה מתרחש בגיל צעיר מאוד. וידוע כי איבוד השערות ובעיות הנשירה פוגעות בדימוי העצמי ומערערות לכולנו את הביטחון העצמי.
תוכן העיניינים
טיפול CGF

מדובר בתופעה בהיקף חסר תקדים ! למעלה ממחצית מהגברים סובלים מהקרחה, וכ 30% מהנשים מתמודדות עם בעיות של נשירת שיער מוגברת.

זהו הזמן לעצור ולנשום, ולשמוע על טיפול טיפול CGF לשיער, הטיפול ששומר על הראש שלכם!

CGF לנשירת שיער – טיפול מתקדם ואפקטיבי

טיפולי CGF הם עוד אחד מהטיפולים המתקדמים לנשירת שיער אותם מציעה קליניקת BioHair רמת אביב. טיפול זה זוכה להצלחה רבה ומצליח לחולל שינוי בקרב גברים ונשים הסובלים מנשירת שיער.

סיבות שונות יכולות לגרום לנשירת שיער, ולכן חשוב לבצע אבחון ולזהות את מקור הבעיה. טיפול CGF הוא בעל יעילות גבוהה, אך אינו מתאים לכל המקרים. כמו כן ישנן התוויות נגד במצבים רפואים מסוימים, ולכן חשוב לבצע אבחון רפואי.

קליניקת BioHair מקפידה על השגחה רפואית בכל טיפול ולאורך כל שלביו.  משלב האבחון, דרך ביצוע ההליך, הכל נעשה בליווי אישי של רופא מוסמך ומנוסה בתחום הרפואה האסתטית. כך אנו יכולים להבטיח טיפולים בטוחים ופחותי תופעות לוואי, וגם אפקטיביות טיפולית להשגת תוצאות טיפוליות מקסימליות.

תוצאות טיפולים לנשירת שיער

טיפול CGF – מדע שעובד עבורכם

בתחום השיער ישנן שיטות, תכשירים וטיפולים שונים המבטיחים ניסים ונפלאות, ובמקרים רבים אלו הן הבטחות חסרות סיכוי. ולכן מובן מדוע רבים עשויים להיות ספקניים לגבי טיפול CGF.

פגיעה בכלי הדם העדינים בעור הקרקפת, וירידה בגורמי הגדילה הטבעיים הקיימים בדם הם אחת הסיבות העיקריות לנשירת שיער. אלו הם תהליכים ביולוגיים טבעיים, אך הבנה של התהליכים הטבעיים מאפשרת לנו לחולל שינוי.

בדם ישנם גורמי גדילה היכולים לעורר תהליכים ביולוגיים של התחדשות כלי דם והתחדשות רקמות כללית. ואם נצליח להפעילם באזור הקרקפת, נוכל לעורר תהליכי שיקום טבעיים וצמיחת שיער.

לאחר שהנזק נגרם, הגוף אינו יכול לשקם את האזור בכוחות עצמו ולכן זקוק לעזרה. וכאן המדע בא לעזרתכם באמצעות טיפול CGF ׁׁ(Concentrated Growth Factors). טיפול המחזיר לעור הקרקפת את גורמי הגדילה ומעורר את תהליכי ההתחדשות הטבעיים, ומאפשר לשמור על השיער שלכם.

ומהיכן מגיעים גורמי הגדילה? גורמי הגדילה אינם מגיעים ממקור חיצוני, אלו הם גורמי הגדילה הטבעיים הקיימים בגופכם. אנו מזקקים אותם מתוך מנת דם הנלקחת מגוף המטופל. ולאחר מכן מזריקים אותם בצורה מרוכזת אל האזור בו אנו רוצים לטפל.

יש הרבה מדע מאחורי השיטה, מדע שעובד.

טיפול CGF – שאלות ותשובות

 

  • מה מכילה הפלסמה המוזרקת?

פלסמת CGF היא מטריצה אורגנית המכילה אך ורק חומרים אורגניים מתוך דמו של המטופל. הפלסמה כוללת פיברין, גורמי גדילה, טסיות דם, לויקוציטים ותאי גזע מסוג CD34+ המסייעים בתהליכי ההתחדשות וצמיחת השיער. יתר על כן, ניתן למצוא בפלסמה נוכחות של תאים אימונולוגיים המסייעים להפחית תגובות דלקתיות.

  • האם טיפול אחד מספיק?

מומלץ לבצע סדרת טיפולים (3-5) על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

  • לאחר כמה זמן אראה תוצאות?

טיפול CFG מעורר את התחדשות הרקמות בקרקפת ומעורר את צמיחת השיער, אך תהליכים אלו דורשים זמן ואת התוצאות ניתן לראות לאחר 3-4 חודשים.

  • לכמה זמן מחזיק הטיפול?

הטיפול משיג תוצאות ארוכות טווח, אך מומלץ לבצע טיפולים משמרים פעם ב 6-12 חודשים.

  • כמה זמן נמשך טיפול CGF?

ההליך כולו נמשך כ 45-60 דקות, כאשר עיקר הזמן הוא התהליך הנדרש לעבודות הצנטריפוגה.

  • האם נדרשת תקופת התאוששות?

לא. ניתן לחזור לשגרה מלאה מייד לאחר הטיפול ואין צורך באמצעי זהירות מיוחדים.

  • האם הטיפול מתאים לכולם?

לצערנו התשובה היא לא. מצבים רפואיים מסוימים כמו מחלות כבד, ספירת טסיות דם נמוכה, או הפרעות מטבוליזם אינם מאפשרים לבצע טיפולי CFG. כמו כן לא ניתן לבצע את הטיפול כאשר נוטלים מדללי דם או במקרה של מעשנים כבדים.

  • האם קוסמטיקאית מבצעת את הטיפול?

לא, זהו טיפול אשר חייב להתבצע על ידי רופא. אנו ב BioHair מקפידים על כל הנחיות משרד הבריאות ומתייחסים בכובד ראש לכל טיפול.

  • האם הטיפול אפשרי לאחר השתלת שיער.

ניתן לבצע את הטיפול לאחר השתלת שיער, וזה אף מומלץ על מנת למנוע את בעיית ה SHOCK LOSS של השתלות השיער.

טיפולים לנשירת שיער זה BioHair

כאשר מחפשים טיפול לנשירת שיער, חשוב לבחור בקליניקה מתקדמת היודעת להעניק את הטיפולים המתקדמים ביותר, בצורה מבוקרת ולפי התוויות משרד הבריאות.

קליניקת BioHair ברמת אביב מסוגלת להעניק מענה למגוון בעיות של נשירת שיער, בקרב גברים ונשים. אנו עובדים במגוון שיטות לרבות טיפול CGF לשיער, ומסוגלים להעניק לכל המטופלים את הפתרון המתאים עבורם.

כאן מקבלים ליווי אישי מידי רופאים מקצועיים, החל מהרגע הראשון ועד לגמר הטיפול.

כל הטיפולים ניתנים על ידי רופאים מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום הרפואה האסתטית, על מנת לשמור על בריאותם ובטיחותם של מטופלינו, ולהגיע לתוצאות משביעות רצון.

זוהי הדרך הנכונה, וזוהי הדרך שלנו, לטיפול בבעיות הנשירה, התקשרו עכשיו!

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות BioHair

BioHair היא מרפאה המתמחה בטיפולים ריגרטיביים לשיער ולגוף. אנו נעשה הכל כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך באמצעות היכולות הטבעיות של הגוף שלך !