פלזמה ג‘ל / נטורל פילר

פלזמה ג׳ל נטורל פילר היא טיפול המשמש להצערת העור. טיפול בעזרתו ניתן להעלים קמטים, למלא נפחים ולשפר את מראה העור והפנים. נשים רבות, וגם גברים, כבר נהנו מיתרונות הטיפול ומידי יום יכולים לחייך בהנאה מול המראה.
תוכן העיניינים

מראה הפנים שלנו הוא ביטוי של האישיות, ולכן אנו מקדישים תשומת לב רבה למראה העור והפנים באופן כללי. ובאופן אירוני, זהו אחד האזורים הרגישים ביותר לשינויים הביולוגיים המתרחשים בגופנו במהלך השנים.

עור הפנים הוא עור דק

זו הסיבה שאת חווה באופן קיצוני את הירידה בקולגן ואת השינויים ברקמות השומן התת עוריות. וכך בחלוף השנים מראה עור הפנים הופך לרפוי. ובגלל איבוד הגמישות מופיעים בו קמטים. והתוצאה היא מראה עור עייף ומבוגר, מראה שאינו משקף את תחושתנו הפנימית.

השינויים בעור הפנים גורמים לכולנו לחוות חוסר נוחות, ולחפש את הטיפולים שיכולים להשיב את המראה הרענן. ובעזרתם אנו יכולים למצוא את האיזון בין התחושה הפנימית הצעירה, לבין המראה החיצוני.

ישנן אפשרויות טיפוליות רבות

חלקן בעלות יעילות נמוכה או עתירות סיכונים ותופעות לוואי. פלזמה ג׳ל נחשב לאחד הטיפולים האפקטיביים והבטוחים, ובמקרים רבים מהווה אלטרנטיבה להליכים כירורגיים.

טיפול פלזמה ג׳ל הוא טיפול 100% טבעי, ולכן מכונה נטורל פילר. זהו טיפול בעל הצלחה גדולה, ובמקרים רבים משמש אלטרנטיבה להזרקות חומצה היאלורונית.  באמצעות הטיפול ניתן להשיג מספר מטרות:

 • חומר מילוי לשחזור נפח הפנים ועיצוב פנים.
 • מעודד ייצור קולגן.
 • שיפור בגמישות העור.
 • מתן ברק ורכות לעור.
 • טשטוש קמטים.
 • התחדשות כללית של העור.

מה זה פלזמה ג׳ל / נטורל פילר?

פלזמה ג׳ל היא חומר מילוי טבעי המוזרק לעור במסגרת טיפול להצערת העור. מילוי נפחים וטשטוש קמטים הוא האפקטי המיידי של החומר, אך ההרכב הייחודי של החומר הופך אותו להרבה יותר מחומר מילוי. זהו טיפול ביו – סטימולנט המעודד ייצור קולגן והתחדשות רקמות, ומביא לשיפור במראה העור גם בטווח הארוך.

הטיפול עושה שימוש בפלזמה העשירה בגורמי גדילה טבעיים המעוררים את תהליכי ההתחדשות בעור. הג׳ל אינו מגיע ממקור חיצוני, אלא מזוקק מתוך דמו של המטופל, ולכן זהו נחשב לחומר מילוי טבעי ובטוח לשימוש.

היתרון של טיפול פלזמה ג׳ל

הטיפול משלב תוצאות מיידיות, יחדיו עם תוצאות בטווח הארוך. במידה רבה הטיפול דומה לטיפולי פלזמה אחרים, כמו למשל PRP, אך בניגוד לטיפולים אחרים, כאן ניתן להינות מאפקט מיידי של שינוי במראה העור והעלמת קמטים.

על מנת ליהנות מטיפול אפקטיבי ומשביע רצון, חשוב להקפיד לבצע את הטיפול אך ורק באמצעות רופא מוסמך ומנוסה!

כיצד מתבצע טיפול פלזמה ג׳ל

מכיוון שזהו טיפול העושה שימוש בגורמי גדילה המזוקקים מתוך דמו של המטופל, הטיפול מתחיל בהפקת הפלזמה ג׳ל.

לצורך הפקת הפלזמה יש לשאוב כמות קטנה של דם מתוך גופו של המטופל. בדרך כלל כ –  22 מ“ל, הנשאבים באופן דומה לכל בדיקת דם סטנדרטית.

הפקת הפלזמה ג׳ל נעשית באמצעות צנטריפוגה המפרידה את טסיות הדם. כך מתקבלת פלזמה עשירה בטסיות דם, ממש כמו בטיפולי PRP. אך כאן ישנו תהליך נוסף – חימום הפלסמה על מנת להפיק ממנה את הג׳ל. כלומר זהו תהליך ארוך ומורכב יותר מאשר טיפול PRP.

לאחר החימום באינקובטור מתקבל הג׳ל, ואותו ניתן להזריק לאזור הטיפול. משך הטיפול כולו, מלקיחת הדם ועד להזרקת הג׳ל נמשך כשעה עד שעה וחצי. תוצאות ראשונות ייראו מייד לאחר הטיפול.

בגמר הטיפול ניתן לחזור לשגרה מלאה ללא צורך בזמן התאוששות.

היתרונות של פלזמה ג׳ל

 • טיפול טבעי ובטוח עבור הגוף, ללא תגובות אלרגיות.
 • אפקט כפול בטיפול אחד – מילוי וביו סטימולטור להתחדשות העור.
 • תוצאות בעלות מראה טבעי.
 • ניתן ליהנות מתוצאות ארוכות טווח.
 • מתאים לנשים ולגברים כאחד.
 • פתרון למקרים בהם קיימות רגישות לחומצה היאלורונית.
 • חזרה מיידית לשגרה בגמר הטיפול.

BioHair  טיפולים מתקדמים בהתאמה אישית

מעוניינים בטיפולי מילוי ומחיקת קמטים? רוצה להשיב לעורך את המראה הצעיר והרענן? קליניקת BioHair ברמת אביב מעמידה לרשותכם את מיטב הטכנולוגיות בתחום הרפואה האסטתית.

באמצעות טיפול פלזמה ג׳ל, ועוד מבחר טיפולים מתקדמים, אנו מעניקים מענה לאלפי גברים ונשים הסובלים מפגעי הזמן, ומעוניינים לשפר את מראה העור.

כל מטופל זוכה לליווי אישי באמצעות רופא, משלב הייעוץ המקדים ועד יישום השיטה הטיפולית שנבחרה. כך אנו מבטיחים למטופלינו הצלחה טיפולית, תוך כדי שמירה על בטיחות ומזעור תופעות הלוואי.

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות BioHair

BioHair היא מרפאה המתמחה בטיפולים ריגרטיביים לשיער ולגוף. אנו נעשה הכל כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך באמצעות היכולות הטבעיות של הגוף שלך !