יש לך שאלה בנושא דלילות שיער?

כאן תמצא את התשובה !

כאן נדון בנושא טיפולים לנשירת שיער ושיקום העור. לא הצלחנו לענות על השאלה שלך ? בשביל זה יש לנו מייל וטלפון 🙂

אפשר ליצור קשר בטלפון: 054-5889665

PRP הנו מיצוי מתוך הדם הכולל פלזמה עשירה בטסיות. לקריאה נוספת בנושא, לחץ כאן.

כאב הוא מאד אינדיווידואלי. אנו מקפידים לאלחש או להרדים את המקום המטופל כדי להפחית את רמת הכאב למינימום האפשרי. באם יש רגישות לחומרי האלחוש, אנו נכוון אותך לטיפול שאפשר לעבור ללא חומרים אלה.

המחירים נעים בין 800 ל-1600 ש״ח עבור טיפול בודד או 2000 ל-4000 לסדרת טיפולים הכוללת 3 טיפולים. מידע מלא בנושא תמחור אפשר למצוא כאן.

הטיפול לא ישיג כל יתרון במצב שכזה. למקרים של קרחת מלאה או שאיפה למלא אזורים קרחים, כדאי לשקול לעבור השתלת שיער.

משך הטיפול משתנה בין שיטה לשיטה ובין מטופל למטופל. כלל האצבע הוא בין 45 דקות לשעה עבור טיפול ראשון וכחצי שעה לטיפולי המשך.

ככלל, רוב הטיפולים מבוצעים עם הרדמה מקומית או לאחוש מקומי. באם יש מניעה רפואית לכך, הנושא ילקח בחשבון ויותאם טיפול רלוונטי ללא חומר אלחוש או הרדמה.

התשובה מאד משתנה באין מטופל למטופל. בכל מקרה, האקדח קיים אצלנו ואפשר לעבור טיפול באמצעותו, כדאי לאפשר לרופא לבדוק את מצבך ולהחליט באיזו גישה הכי נכון לבחור.

בגדול, טיפולים ריגנרטיביים כוללים שימוש בגורמי גדילה ותאי גזע. כל אחד מהטיפולים נבדל בכמות שלהם ובסמיכות שלהם.

כן, אצלנו אפשר להתחיל לאחר חודש מיום ההשתלה. עם זאת, לחלק מהרופאים יש הנחיות שונות בנושא ולעיתים הם מנחים לבצע את הטיפול בזמנים שונים.

  1. לאנשים המעוניינים למלא אזורים קרחים לחלוטין.
  2. לאנשים אשר מטופלים בטיפולים ביולוגים.
  3. לאנשים אשר חולים או היו חולים בסרטן.
  4. לנשים בהריון.
  5. לאנשים הנוטלים סטרואידים.

 

למידע נוסף, יש ליצור אתנו קשר טלפוני.

הטיפול מאד מוכר מהסיבה שמשתילי שיער בכל העולם ממליצים לעבור אותו לאחר השתלת שיער. לכן הוא מכונה ״טיפול משלים״, עם זאת, הטיפול יכול להיות ״stand alone״ אם מבוצע בשלב מוקדם יחסית של נשירת שיער. עם זאת, קיימים מחקרים המעידים על כך שהתועלת של הטיפולים הנ״ל חזקה יותר בשילוב עם טיפול נוסף, לדוגמא, מינוקסידיל, פרופסיה או מזותרפיה ביחס לשימוש באחת מהשיטות בלבד.

מזותרפיה הנו טיפול הכולל הזרקת ויטמינים ומינרלים ישירות לקרקפת. בשונה מטיפולים אחרים אצלנו, הטיפול אינו מופק מדמו של המטופל. בחלק מהמקרים, הרופא/ה ימליץ על הזרקת תרופה באמצעות מזותרפיה. הכל בהתאם למקרה. מידע נוסף על מזותרפיה.

במדינת ישראל, מי שרשאי לבצע את הטיפולים הנ״ל הנו רופא בלבד. אנו מודעים לכך שיש מקומות בהם החוק לא נשמר, אנו לא מאלה.

אפשר לצפות לתוצאות ראשוניות לאחר 6 שבועות מיום הטיפול, התוצאות הראשוניות כוללות הפחתה בנשירת השיער. תוצאות סופיות מתקבלות לאחר כ-6 חודשים.

בהחלט ! אנו מבצעים המון טיפולים לנשים והן רואות תוצאות יפות מאד. יש לשיםלב שנשים רואות תוצאות בממוצע, כחודשיים לאחר הזמן שבו רואים הגברים תוצאות.

מבחנת PRP או iPRF כוללת 9-10 מ״ל. קיימת גם מבחנה עם 12 מ״ל. מבחנת סלניס כולל 22 מ״ל ובדרך כלל משתמשים באחת כזו בטיפול. המחיר משתנה בין היתר בהתאם לסוג המבחנה.

כמות המבחנות נעה בין 2 ל-6, תלוי בצורך המטופל וסוג הטיפול.

תלוי איזה. טיפולים אורתופדיים כן, ברוב המקרים. טיפולים אסתטיים לא זוכים להשתתפות לצערנו הרב.

בין 3 ל-4 בסדרה הראשונית. לאחר מכן טיפול שימור אחד כל 6 חודשים בממוצע.

אנו ממליצים על שתיה מרובה ועל המנעות משימוש בנוגדי דלקת ביום הטיפול.

בהחלט, יש לבחנות של SWISS PRP ושל סלניס.

הטיפול במקור נועד לטיפול בפציעות אורתופדיות. לאחר מכן הבינו שהוא מעולה גם לניתוחים פלסטיים וטיפולי שיניים. בתחילת שנות ה-2000 גילו שהטיפול עובד מעולה גם במקרים של נשירת שיער וטיפולים בעור פגוע. מאז ועד היום משמש גם לטובת מטרה זו. הטיפול אף הולך ומשתדרג עם השנים.

תופעות הלוואי הנן מינוריות ביותר וכוללות בעיקר, גם אך לא רק, אדמומיות בקרקפת לאנשים בהירי עור וכאב ליום או יומיים. במקרים נדירים מאד, עלולות לכלול זיהום. הדבר נדיר מאד.

השילוב הכי נפוץ הנו PRP ו-iPRF יחד. עם זאת, קיימים שילובים נוספים כמו מזותרפיה או שימוש במינוקסידיל ופרופסיה תוך כדי טיפולים ריגנרטיביים.