טיפול מזותרפיה לפנים ולשיער

טיפול מזותרפיה מאפשר להילחם בתופעות ההזדקנות בצורה יעילה. שיטה טיפולית זו זוכה להצלחה רבה, והיא מעניקה מענה אפקטיבי לשינויי הזמן בעור הפנים, כמו גם לנשירת שיער. קליניקת BioHair רמת אביב מבצעת טיפולי מזותרפיה מתקדמים, בליווי רפואי מלא. האבחון המקדים, התאמת הטיפול ויישום השיטה - כל השלבים מבוצעים על ידי רופא מוסמך ומנוסה אשר ביצע אלפי טיפולים מסוג זה.
תוכן העיניינים
מזותרפיה

מה זה טיפול מזותרפיה

השפה המדעית מרבה להשתמש במונחים לטיניים, ומשם גם מגיעה המילה ׳מזו׳ שפירושה אמצע. במילים פשוטות זוהי שיטה טיפולית המגיעה אל השכבה האמצעית של העור, ולשם מחדירה את החומרים המזינים המביאים לשיפור מרקם עור הפנים או הקרקפת.

בוודאי נשים רבות, וגם גברים, עושים שימוש בתכשירים קוסמטיקאים הכוללים קרמים להזנת העור. יעילותם של תכשירים אלו נמוכה מכיוון שהם מיושמים על שכבת העור החיצונית, ואינם מגיעים אל שכבת העור הפנימית בהם הם יכולים להיספג ולסייע.

מזותרפיה מאפשרת להחדיר את תרכובת החומרים המזינים ישירות אל תוך השכבה הפנימית של העור, וכך להשיג אפקטיביות גדולה יותר בתחום של טיפולי פנים או טיפולים לשיער.

ניתן להשתמש בתרכובות שונות, ונהוג להתאים את התרכובת לצרכים הטיפוליים של המטופלים. באופן כללי אלו הן תרכובות המכילות חלבונים, מינרלים, וויטמינים ואנזימים. במקרים מסוימים גם חומצה היאלורונית. יחדיו הם משיגים אפקט משותף המשפיע על העור ועל רקמות השומן התת עורי.

וכאשר השיטה מיושמת על ידי רופאים מנוסים, ניתן ליהנות משיטה בטוחה עם מיעוט תופעות לוואי ואפקטיביות גדולה.

מזותרפיה לקרקפת
מזותרפיה לקרקפת

מה ניתן להשיג באמצעות מזותרפיה?

למזותרפיה שימושים רבים, לצורך שיפור מראה העור והעלמת פגמים, כמו גם טיפול בנשירת שיער:

מזותרפיה לשיער – אנו רגילים לחפוף את השיער בשמפו המועשר בוויטמינים. וחלקנו גם עושות/עושים שימוש במסכות הזנה לשיער. אך מזותרפיה היא שיטה יעילה יותר, שיטה המחדירה את אותם חומרים מזינים ישירות לעור הקרקפת.

באמצעות טיפול מזותרפיה לשיער ניתן לתת מענה לבעיות שונות הכוללות נשירת שיער, התקרחות וקשקשים. השיטה מאפשרת לטפל בסוגים שונים של נשירת שיער ולחזק את השיער באופן כללי. ולכן היא גם מומלצת לאחר השתלת שיער.

במקרים רבים מזותרפיה היא טיפול אשר יכול להחליף תרופות בעייתיות כמו פינסטריד או מינוקסידיל, ולהעניק אלטרנטיבה טיפולית בטוחה ונטולת תופעות לוואי

מזותרפיה לפנים – טיפול מזותרפיה לפנים הוא טיפול המשמש להצערת העור. באמצעות הטיפול ניתן לשפר את בריאות העור, ולהחזיר לו את המראה הרענן ומלא החיוניות.

הטיפול מעודד ייצור של קולגן ואלסטין, ובאופן כללי מאפשר את התחדשות העור והחזרת הברק והגמישות. כך ניתן להילחם בתופעות ההזדקנות, לטשטש קמטים ולהעלים פגמים שונים בעור הפנים.

הליך הזרקת מזותרפיה

כיצד מתבצע טיפול מזותרפיה

טיפול מזותרפיה הוא טיפול שנעשה בהזרקה, כך ניתן לחדור לשכבות העור העמוקות. הטיפול אינו כואב, אך על מנת להפחית את אי הנוחות משתמשים במשחה מאלחשת. לאחר מכן הרופא מזריק את החומר הטיפולי, לאט ובסבלנות. אך בדרך כלל זה מסתיים תוך 20 דקות לכל היותר.

בדרך כלל אנו ממליצים על סדרה 3 שלושה טיפולים, כל שבועיים או שלושה, על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר.

מזותרפיה לפנים
מזותרפיה לפנים

BioHair טיפול מזותרפיה בליווי אישי

קליניקת BioHair ברמת אביב מעניקה למטופלים והמטופלות יחס אישי וליווי צמוד מידי רופא מיומן ומנוסה בטיפולי רפואה אסתטית.

אנו מתחילים בפגישת ייעוץ הבוחנת את בעיות העור והשיער, כמו גם הרקע הרפואי. חשוב לנו לבדוק כי הטיפולים שאנו מציעים אכן מתאימים לבעיות של המטופלים, וכי אין התוויות נגד היכולות ליצור סיכונים רפואיים.

כך אנו מבטיחים שביעות רצון מתוצאות הטיפול, לצד טיפולים בטוחים ופחותי תופעות לוואי. להצערת העור או טיפול בנשירת השיער, התקשרו עכשיו !

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות BioHair

BioHair היא מרפאה המתמחה בטיפולים ריגרטיביים לשיער ולגוף. אנו נעשה הכל כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך באמצעות היכולות הטבעיות של הגוף שלך !