לפניי ואחריי

bioHair

סובלת מנשירת השיער? מרגיש כי הקרקפת הולכת ונהיית דלילה יותר ויותר? הגיע הזמן לעצור את נשירת השיער. ישנם אינספור טיפולים לעצירת נשירת השיער, אך לא כולם מביאים תוצאות מוכחות כמו טיפול RPP לנשירת שיער. טיפולי PRP זוכים להצלחה רבה בתחומים רבים, לרבות טיפולים לעצירת נשירת השיער. טיפולי ה PRP מעודדים תהליך התחדשות של רקמות, וכך משקמים כלי דם ומסייעים להחיות את זקיקי השערות. והתוצאה בפועל היא התעוררות של זקיקי שערות רדומים, וצמיחת שיער צפוף, חזק ובריא יותר. הטיפול מתבצע באמצעות לקיחת דגימת דם מתוך דמו של המטופל. לאחר מכן הדם יעבור סירכוז על מנת להפריד בין תאי הדם האדומים לבין טסיות הדם אותן אנו מחפשים. טסיות הדם מכילות גורמי גדילה המעודדים התחדשות רקמות, וזוהי חשיבותן הגדולה בשיקום פציעות. באמצעות טיפול PRP אנו יכולים למנף את היכולות הטבעיות של הגוף. אנו לוקחים את טסיות הדם, ומזריקים אותם לאזור אתו אנו רוצים לשקם, וכך מתחיל המגנון הביולוגי המעודד את צמיחת השיער. אפשר להסביר הרבה על אופן הטיפול והמכניזם הביולוגי שעומד מאחוריו. אבל לפעמים ההסבר הכי טוב הוא מראה העיניים, הרי בתוצאות אתם מעוניינים. תמונות לפני ואחרי של טיפולי PRP מציגות היטב את השינוים.

PRP לנשירת שיער לפני ואחרי

ניתן לראות בבירור כיצד נראתה הקרקפת לפני ואחרי הטיפול. כל התמונות הן תמונות של מטופלים שהגיעו אלינו לקליניקה, גברים וגם נשים. בהחלט ניתן לראות כי לאחר הטיפולים, נראה שיפור משמעותי בצפיפות השערות בעור הקרקפת. חלקם של המטופלים סבלו מנשירת שיער, ובעזרת הטיפולים הצליחו לעצור את הנשירה, לעורר זקיקי שיער רדומים ולהשיג מראה שיער בריא וצפוף יותר. מטופלים אחרים עברו השתלת שיער, ונעזרו בטיפולי PRP על מנת לשפר ולשמר את תוצאות הטיפול. ניתן לראות בתמונות כי כולם השיגו תוצאות משביעות רצון.

היתרונות של טיפולי PRP:

טיפולים לדלילות שיער:

BioHair - לעשות את הטיפול במקום הנכון

אין סיבה להשלים עם נשירת השיער, וחשוב לפעול מהר. ניתן לעצור את הנשירה וניתן לחדש צמיחת שיער כאשר ישנם זקיקי שערות רדומים. בשוק קיימים טיפולים רבים, אך כדאי ללכת על הטיפולים שבאמת עובדים ומביאים תוצאות. ומהבחינה הזו טיפול PRP הוא הטיפול הטוב ביותר לעצירת נשירת השיער. כאשר מחפשים מקום לעבור בו טיפול PRP בטוח ומוצלח, מוטב לא להתרשם יותר מידי מתמונות לפני ואחרי, אלא לבדוק מי עושה את הטיפול, היכן הטיפול מתבצע ובאופן כללי את הרמה המקצועית. זה נכון כי טיפול PRP נחשב לטיפול בטוח וללא תופעות לוואי, אך זאת בתנאי שהטיפול מבוצע על ידי מי שהוסמך לכך. מטפלים לא מיומנים עשויים לגרום לזיהומים ובעיות שונות, בגלל חוסר המקצועיות. לכן חשוב לוודא כי הטיפול יבוצע אך ורק על ידי רופא המנוסה בתחום הרפואה האסטתית. וזוהי בדיוק הסיבה מדוע אנו מזמינים אתכם לעבור את הטיפול בקליניקת PRP CLINIC ברמת אביב. כאן מקפידים על הסטנדרטים הגבוהיים ביותר. איננו מתפשרים על בטיחות הטיפול, ואנו מקפידים כי אך ורק רופאים (אשר ביצעו את ההליך מאות ואלפי פעמיים) יעניקו לכם את הטיפול. מי יודע, אולי גם התמונה שלכם תהיה עוד הוכחה להצלחת הטיפול.