טשטוש סימני מתיחה

בזכות טיפולי PRP מתקדמים אנו ב-BioHair מצליחים לתת מענה לאחת הבעיות המציקות והבעייתיות ביותר לטיפול - סימני המתיחה על העור. אין ספק כי סימני מתיחה הם ברשימת הבעיות האסתטיות המטרידות ביותר. הם מתירים צילוק לא אסתטי על הגוף, אין דרך להיפטר מהם לחלוטין. הם יכולים להופיע אצל נשים ואצל גברים, והסיבות לכך יכולות להיות שונות.
תוכן העיניינים
טשטוש סימני מתיחה

באיזה מקומות סימני המתיחה נפוצים ?

אנו עשויים לראות אותם בכתפיים, בבטן, בחזה, בירכיים והישבן. הם גורמים לנו לחוסר ביטחון לגבי גופינו, וכאשר מגיעה עונת הקיץ של הגופיות או בגדי הים, אנו מתביישות לחשוף את גופינו. זוהי תחושה לא נעימה הפוגעת באיכות חיינו. ולכן חשוב לנו כבר עכשיו להגיד כי ישנם פתרונות.

לפני שנדבר על טיפולים, כדאי להבין מה גורם לאותם סימני מתיחה היוצרים את אותו צילוק מכוער על העור.

כיצד נוצרים סימני מתיחה על העור

סימני המתיחה כשמם כן הם, תוצאה של מתיחת העור. תופעות שכאלו מתרחשות כאשר ישנם שינויים בגוף הגורמים למתיחה של העור. אלו יכולים להתרחש בעקבות עלייה מהירה במשקל הגוף, לרבות מפתחי שרירים המעלים במהירות מסת שריר. וכמובן זוהי תופעה שכיחה ומוכרת בקרב נשים בהריון.

אנו יכולים לראות את התופעה לעתים גם אצל בני נוער העוברים תקופה של גדילה מהירה, או בעקבות שימוש בסטרואידים.

אותם השינויים מותחים את העור ויוצרים קרעים בשכבת העור העמוקה (שכבת הדרמיס). הם אינם כואבים, ואינם מהווים שום סיכון בריאותי. אך הם יוצרים תופעת צילוק הפוגעת במראה החיצוני.

הם בדרך כלל מופיעים בצורת פסים, אך המראה שלהם עשוי לבוא לידי ביטוי בצורה קצת שונה בהתאם לסוג העור; לעתים הם מכסים אזורים קטנים ולעתים אזורים גדולים. מבחינת הצבע, הם עשויים להופיע בגוונים שונים הנוטים להתבהר במהלך השנים.

כ 90% מהנשים סובלות מהבעיה. וכאשר הבעיה מופיעה, רבות מתחילות להקפיד על דיאטה ופעילות גופנית. אלו אמנם דברים מבורכים, אך לצערנו דיאטה ופעילות גופנית לא יכולה להעלים את סימני המתיחה.

הסימנים אינם נעלמים, ואם הבעיה מציקה לכן יש לחפש אחר טיפולי טשטוש סימני מתיחה.

האם ניתן למנוע את סימני המתיחה?

מניעה היא תמיד הטיפול הטוב ביותר, אך אין דרך סודית שבאמת יכולה למנוע אותם. ניתן להמליץ על שמירה על אורח חיים בריא והימנעות משינויים קיצוניים במשקל. אך גם הגנטיקה משחקת תפקיד, וזה יכול להתרחש אצל כל אחת.

כיצד ניתן לטפל בסימני מתיחה

כפי שאמרנו, לא ניתן להעלים סימני מתיחה לחלוטין, אך בהחלט ניתן לבצע טשטוש סימני מתיחה. ישנם פתרונות שונים המבטיחים לטשטש את הסימנים, אך רובם אינם יעילים. הסיבה לכך היא שהבעיה נמצאת בשכבת העור הפנימית, ולא ניתן להעלימה סתם כך באמצעות איזה קרם או טיפול פילינג של שכבות העור מעליה.

אחת השיטות אשר נמצאו כאפקטיביות לצורך טשטוש סימני מתיחה היא טיפולי PRP. זוהי שיטה אשר באמת מסוגלת לטפל במקור הבעיה. וזוהי גם בין השיטות הבודדות שיעילותן הוכחה במחקרים רפואיים רבים.

הצילוק המופיע בגוף הוא בעצם קרעים בסיבי האלסטין וסידור אבנורמלי של סיבי הקולגן. ולאחר שתופעות אלו מתרחשות, כך הן נשארות. הגוף לא יתקן את הרקמות הללו, מכיוון שעבור הגוף זוהי אינה בעיה בעלת חשיבות.

אך לגוף אכן יש יכולות לעורר התחדשות של רקמות. בתאי הדם שלנו ישנו טיסות דם היודעות להפריש גורמי גדילה המעודדים התחדשות רקמות. טיפול PRP לסימני מתיחה נועד על מנת להפעיל את אותן יכולות טבעיות של הגוף, ולעורר תהליכי התחדשות רקמות במקום בו נמצא הצילוק.

טשטוש סימני מתיחה – לא לדחות את הטיפול בבעיה

אחת הבעיות הפוגעות בהצלחת הטיפול הוא הפנייה המאוחרת לטיפול. נשים מגיעות אל קליניקת BIOHAIR רק לאחר שנוכחו לגלות כי דיאטה וכל מיני תכשירים לשימוש חיצוני אינם משיגים את התוצאות. וכך הן מגיעות אלינו בשלב מאוחר, דבר הפוגע ביעילות הטיפול.

טשטוש סימני מתיחה באמצעות PRP יעיל ביותר בשלבים הראשונים של הופעת הבעיה, ולכן מומלץ לגשת לטיפול מייד עם הופעת הסימנים, ולא להמתין לשלב שבו הם מתבהרים.

כאשר הסימנים בצבע ורוד, זהו השלב שבו ניתן להשיג טשטוש משמעותי, וכמעט העלמה מוחלטת של צלקות המתיחה.

PRP לטיפול בסימני מתיחה

סובלת מסימני המתיחה שהופיעו לאחר ההיריון? מתביישת ללבוש ביקיני בגלל סימני המתיחה בישבן? אל תתעלמי מהבעיה ואל תתפתי להבטחות שווא של מיני תכשירים להסרת הסימנים. פני בהקדם לאבחון והתאמת תכנית טיפולית.

קליניקת BIOHAIR ברמת אביב מציעה לכן טיפולי PRP לטשטוש סימני המתיחה. כל הטיפולים ניתנים על ידי רופא מוסמך ומנוסה בטיפולים אסתטיים, המלווה אותך כבר מהרגע הראשון ומתאים עבורך את התכנית הטיפולית.

טיפולי PRP ידועים בזכות יעילותם הגבוהה בטיפול בסימני המתיחה, וזאת לצד תוצאות מהירות, בטיחות ומיעוט תופעות לוואי. בדרך כלל יש צורך בסדרת טיפולים, כ 3-4 טיפולים, על מנת להשיג את התוצאות המרביות.

השינוי יורגש כבר לאחר הטיפול הראשון; הטיפול יגרום לתחילתו של  תהליך טבעי של התחדשות הרקמות, ולאחר מספר שבועות תוכלו להרגיש בתוצאות.

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות BioHair

BioHair היא מרפאה המתמחה בטיפולים ריגרטיביים לשיער ולגוף. אנו נעשה הכל כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך באמצעות היכולות הטבעיות של הגוף שלך !