טיפול ערפד – PRP לפנים

טיפול PRP לפנים מסייע להתחדשות עור הפנים וטשטוש פגעי הזמן. הטיפול מבוסס על טסיות דם, המופקות מתוך דמו של המטופל. טסיות הדם מכילות גורמי גדילה המעוררים תהליכי ריפוי והתחדשות רקמות בצורה יעילה, בטוחה ועם מיעוט תופעות לוואי.
תוכן העיניינים
טיפול ערפד

אז איך זה עובד ?

טיפול ערפד זכה לפרסום רב לאחר שמיטב הסלבריטאיות פרסמו כי נעזרו בטיפול זה, ואף שיתפו תמונות ברשתות החברתיות. סלבריטאיות ידועות, כמו בר רפאלי, קים קרדשיאן ורבות אחרות פרסמו תמונות של פניהן במהלך הטיפול, ובטרם ניקוי כתמי הדם מהפנים – מה שהעניק לטיפול את השם טיפול ערפד.

אך טיפול ערפד לפנים הוא לא סתם אנקדוטה משעשעת, זהו טיפול שיש מאחוריו מדע מתקדם ותוצאות מוכחות בתחום הרפואה האסתטית. למעשה המכניזם של טסיות הדם והיכולת שלהן לעורר תהליכי ריפוי והתחדשות, הפכו אותם להליך רפואי מקובל בתחומים רבים (עוד לפני שהרפואה האסתטית אימצה אותם).

ובזכות אותו מכניזם ביולוגי, מטופלים רבים, ביניהם נשים וגברים, נהנו משיפור משמעותי במראה העור.

קליניקת BioHair רמת אביב מובילה בתחום של טיפולי ה PRP, ומבצעת את את כל הטיפולים באמצעות רופאים מוסמכים ובעלי ניסיון בתחום הרפואה הקוסמטית.

טיפול PRP לפנים מאפשר להילחם בשינויי הזמן

זוהי לא קלישה להגיד שהפנים שלנו הן כרטיס הביקור שאנו מציגים לעולם; בכל מפגש בין אנשים המבט הראשון הוא מבט אל הפנים.

ובאופן טבעי הפנים שלנו מבטאות גם את השנים שעברו, וכל פגעי הזמן ששינו את ער הפנים – במהלך השנים העור ורקמות השומן התת עוריות עוברים שינויים, וכך העור מאבד את המראה הצעיר.

במסגרת השינויים גם כמות הקולגן והאלסטין פוחתת, וכך העור מאבד מגמישותו והופך לרפוי, נפול ומקומט. וחלקנו גם מתמודדים ומתמודדות עם בעיות של צילוק ופיגמנטציה. וכתוצאה מכל זה אנו מאבדים את מראה העור הצעיר והרענן.

ובעודנו משתוקקים לאותו מראה מלא חיוניות וברק, אנו מחפשים אחר הטיפולים שיחזירו לעורנו את הברק, הרכות והגמישות, ויטשטשו את פגעי הזמן.

אז מה עושים ?

חלקנו עושים שימוש בתכשירים חיצוניים אשר נועדו להזין את העור, להעניק לעור לחות ולטשטש את הקמטים. אך יכולתם של תכשירים אלו מוגבלת וזמנית, ואין ביכולתם לחולל שינוי משמעותי וארוך טווח.

אחרים פונים אל עזרתם של המנתחים הכירורגיים; אלו יכולים להביא תוצאות טובות לטווח הארוך. אך מנגד הם יקרים, עתירי סיכונים ותופעות לוואי. ובמידה רבה מעניקים מראה שאינו טבעי.

טיפול PRP לפנים מאפשר להשיג תוצאות טובות וטבעיות, ללא הסיכונים וכל הסיבוכים הכרוכים בהליכים כירורגיים.  בעזרת הטיפול ניתן להשיג:

 • טשטוש של צלקות וסימני אקנה.
 • החלקה וטשטוש קמטים.
 • טיפול בבעיות פיגמנטציה בעור הפנים.
 • שיפור מראה העור.
טיפול ערפד לאשה
טיפול ערפד לאשה

כיצד עובד PRP לפנים

טיפול PRP לפנים ניתן בהזרקה לעור. זהו אינו טיפול העושה שימוש בחומרים כימיים או תרופות ממקור חיצוני, זהו תהליך העושה שימוש בטסיות דם המכילות גורמי גדילה – כולן מגיעות מתוך דמו של המטופל. כלומר אין כאן שום החדרה של גורמים זרים לגוף, וזוהי אחת הסיבות המרכזיות לבטיחות והצלחת הטיפול.

טסיות הדם הן התאים הקטנים ביותר בדם שלנו. הן ידועות בתור האחראיות על מנגנון קרישת הדם במקרה של פציעה. זה אמנם נכון, אך מדובר במנגנון מורכב ומופלא המעורר תהליכי גדילה והתחדשות של רקמות.

טיפול PRP מנצל את היכולות הטבעיות של טסיות הדם וגורמי הגדילה, ומפעיל אותן באזורים שבהם רוצים לטפל. באמצעות הזרקת טסיות הדם וגורמי הגדילה אל עור הפנים, ניתן לעורר תהליכי התחדשות רקמות, אשר יבואו לידי ביטוי בשיפור מראה העור.

כיצד מתבצע טיפול PRP

טיפול PRP מתבצע ב 4 שלבים:

 1. פגישת ייעוץ ואבחון – פגישת הייעוץ והאבחון, כמו גם כל הטיפול, נעשית מול רופא מוסמך ומנוסה בתחום הרפואה האסתטית וניסיון עשיר בטיפולי הפלסמה.
  מטרת הפגישה היא לאבחן את הבעיות מהן סובל המטופל, ולבחון את התאמתו לטיפול. חשוב לוודא כי המטופל אינו סובל מבעיות רפואיות המונעות ממנו לקבל טיפול פלסמה.
 2. לקיחת דם מהמטופל – על מנת לזקק את טסיות הדם וגורמי הגדילה, אנו צריכים מנת דם קטנה מתוך דמו של המטופל. לכן ההליך מתחיל בלקיחת מנת דם.
  זה נעשה באופן דומה לבדיקת דם בקופת חולים, והכל תוך הקפדה על סטריליות.
 3. הכנת הפלסמה – הכנת הפלסמה דורשת שימוש בצנטריפוגה. הצנטריפוגה מסתחררת במהירות, ומפרידה בין רכיבי הדם בצורה המאפשרת לנו לקבל פלסמה עשירה בטסיות דם וגורמי גדילה.
 4. הזרקה – לאחר שהפרדנו בין רכיבי הדם ויצרנו את הפלסמה, ניתן להזריקה באזור הטיפול. זוהי פעולה מהירה, שנעשית ללא כאבים. ולאחר מכן טסיות הדם מעוררות את התהליכים הביולוגיים של התחדשות הרקמות.

תהליך prp

טיפול PRP לפנים נמשך כ 45-60 דקות.

BioHair טיפולי PRP להצערת העור

אמנם לא ניתן לעצור את הזמן, אך בזכות המדע ניתן להאט את השינויים שמתרחשים בעור, ואף לתקן את נזקי הזמן.

אם פניך קיבלו מראה מקומט ועייף במהלך השנים, ניתן להביא לשיפור ניכר ותוצאות משביעות רצון. אין צורך למהר להליכים כירורגיים יקרים ומסוכנים. ניתן להשיג תוצאות ושיפור ניכר באמצעות הזרקות PRP, מהירות ובטוחות.

רוצה לטשטש את הקמטים ולהעלים את בעיות הפיגמנטציה? חולמת על מראה עור רענן וצעיר?  קליניקת BioHair רמת אביב מעניקה מגוון טיפולי פלסמה בהתאמה אישית, ותחת פיקוח רפואי הדוק.

באמצעות מדע מתקדם ניתן לשמור על המראה הצעיר והרענן לאורך זמן – התקשרו עכשיו לצורך קביעת פגישת ייעוץ והתאמת תכנית טיפולית בליווי אישי של רופא.

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות BioHair

BioHair היא מרפאה המתמחה בטיפולים ריגרטיביים לשיער ולגוף. אנו נעשה הכל כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך באמצעות היכולות הטבעיות של הגוף שלך !