טיפול באין אונות – PRP לפין

הזרקות PRP לפין הפכו לפופולריות מאוד בקרב גברים שמחפשים טיפול באין אונות. אם המחשבה על הפרוצדורה הרפואית הזו גורמת לכם להתכווץ בכאב - אל דאגה, מדובר בהליך רפואי טבעי, קצר, ואמנם לא נעים - אבל כזה שיכול לעשות פלאים לכוח הגברא שלכם. אבל מהן זריקות prp לפין? מה בדיוק מזריקים לשם? ואיך ההליך מתבצע? קראו את המאמר הבא, וגלו כיצד ניתן, בעזרת הגאונות של הרפואה, להחזיר לכם את האון לחיים.
תוכן העיניינים
אין אונות. צילום: קימונה

מהו PRP – טיפול בפלזמה עשירה בטסיות דם?

טיפול בפלזמה עשירה בטסיות (PRP) הוא טיפול רפואי הכולל הזרקת צורה מרוכזת מאוד של טסיות הדם שלכם לתוך אזור פגוע בגוף, במטרה לקדם ריפוי טבעי. טסיות הדם הן מרכיב חיוני בדם, והן ממלאות תפקיד מכריע בקרישת הדם ובתיקון הרקמות, שכן הן משחררות גורמי גדילה האחראים להמרצת תהליך הריפוי.

מחקרים רבים מצביעים על כך שזריקת PRP לפין יכולה להוביל לחיזוק זקפה, תחושתיות מוגברת, ביצועים טובים יותר במיטה, ואפילו להגדיל את אורך הפין והיקפו על ידי שיפור זרימת הדם.

מהו טיפול PRP לפין? כיצד מבצעים הזרקות לפין?

כאמור, זרקת PRP לפין היא סוג של טיפול בפלזמה עשירה בטסיות דם (PRP) שיכולה להגדיל את היקף הפין, לתרום לחיזוק הזקפה ולשפר את הביצועים המיניים הכלליים. למעשה, מדובר בטיפול אין אונות יעיל וחדשני, שאינו עושה שימוש בחומרים מסוכנים.
ההליך עצמו פשוט – אך גאוני. הרופא לוקח ממכם כמות מסוימת של דם – בדומה לבדיקת דם – ומניח את הנוזל בצנטריפוגה, המפרידה בין החומרים השונים בדם – שאחד מהם הוא טסיות הדם, מכאן נלקח שמו של הטיפול. לאחר מכן, הרופא מזריק את הטסיות המרוכזות לרקמת הפין על מנת לעורר גורמי גדילה. גורמי הגדילה הללו, המצויים בטסיות, רותמים את את תכונות הריפוי וההתחדשות הטבעיות של הגוף – והופכות את הפין שלכם לצעיר, חזק ורענן יותר.

יתרונותיו של טיפול PRP לפין

במובן מסוים, זריקת PRP מצעירה את הפין – בכך שהיא גורמת לחיזוק הזקפה והנראות האסתטית של הפין. זוהי מעלתו העיקרית של הטיפול, האידיאלי עבור גברים שרוצים להחזיר את תחושת הביטחון במיניות שלהם. ויותר מזה – גברים רבים מספרים כי הפין של גדל הן באורך והן בהיקף בעקבות טיפול ב-PRP!

עוד יתרון שכבר הזכרנו הוא העובדה שהטיפול אינו כימי, אלא ביולוגי, מה שמפחית את הסיכונים. קיימים עוד מספר זריקות לפין בשוק, אשר מבטיחות לעורר ולהגדיל אותו – אך הן כולן כימיות. כמו כן, יש רופאים המבצעים הזרקת שומן לפין, אך זה אינו מתפזר כראוי – ולמען האמת, התוצאה מרגישה מלאכותית.

PRP לפין לוקח את מה שיש לך – ומעצים אותו במקום להכהות אותו. כלי הדם וקצוות העצבים חווים בוסט של דם, מה שמשפר את הרגישות המינית.

חיזוק הזקפה
חיזוק הזקפה

סיכונים ותופעות לוואי של זריקות PRP לפין

קיימות מספר תופעות לוואי של זריקות לפין, אשר יכולות להתרחש באופן מיידי לאחר ההליך: חבורות, דימום או נפיחות במקום ההזרקה, כמו גם צריבה קלה לאורך הפין. במקרים נדירים יותר, המטופל עלול לחוות תופעות חמורות יותר, כגון התעלפות, סחרחורת, טשטוש ראייה ובחילות.

בכל אופן, מדובר בתופעות לא שכיחות – אך אנו מזכירים אותן כי זה חיוני למטופלים להיות מודעים לתגובות הפוטנציאליות הללו וכן לפנות לעזרה רפואית אם הן מתרחשות.
על מנת להימנע מתופעות הלוואי ולשמוע יותר על הזרקת PRP לפין, אנחנו מפצירים בכם לפנות לרופא מומחה בהזרקות לפין. אנחנו שמחים לבשר לכם, כי בישראל פועל אחד המומחים הגדולים בעולם ל-PRP, שעבר הדרכות מדויקות ממיטב המומחים בעולם לנושא, ואף ביצע טיפולי PRP אורטופדיים לשחקני קבוצת הכדורגל בארסה. צרו עם מרפאתו קשר עוד היום, על מנת להתייעץ ולדעת את מחירי ההליך.

רוצים לקבל מידע נוסף?

אנו מזמינים אתכם ליצור עמנו קשר:

אודות BioHair

BioHair היא מרפאה המתמחה בטיפולים ריגרטיביים לשיער ולגוף. אנו נעשה הכל כדי לעזור לך להשיג את המטרות שלך באמצעות היכולות הטבעיות של הגוף שלך !